Výměna a reklamace

 Vrácení a výměna zboží

Kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu, tato lhůta začíná běžet ode dne převzetí zboží. Zakoupené zboží je tedy nutné odeslat do 14 - ti dnů od převzetí na adresu: Aleš Novák, Mořina 227, 267 17 Mořina.
Vrátit lze pouze zboží nenošené, bez známek opotřebení a v originál krabici. Odstoupení od smlouvy se řeší výměnou zboží nebo vrácením peněz, peníze se vrací nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží ve prospěch účtu uvedeného v dopise o odstoupení. Dále je vhodné uvést číslo objednávky a datum nákupu (postačí formou emailu). Vracíme kupní cenu zboží, náklady na dopravu k nám si hradí zákazník. Při odstoupení je vhodné uvést číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro vrácení peněz.

V případě výměny zboží ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží se kupující s prodejcem dohodnou o jaké jiné zboží má zákazník zájem, doplatí rozdíl v ceně, event.mu bude vrácen doplatek. Náklady na dopravu tohoto zboží jdou za kupujícím. Nenošenou obuv v původním obalu pečlivě zabalte a přiložte originál nebo kopii dokladu o koupi. Zašlete na adresu: Aleš Novák, Mořina 227, 267 17 Mořina (doporučujeme balíček pojistit ve výši ceny obsaženého zboží).

Reklamace zboží

V případě, že potřebujete zboží reklamovat, prosím očištěte ho a pečlivě zabalte. Znečištěnou obuv k reklamačnímu řízení bohuźel není možné přijmout.
Do zásilky přiložte průvodní dopis s popisem závady a originál nebo kopii dokladu o koupi.
Zašlete na naši adresu (doporučujeme balíček pojistit ve výši ceny obsaženého zboží).